UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Львівська влада визначилася з датою початку туристичного сезону

Туристичний сезон на Львівщині планують розпочати з 1 червня

Львівська влада визначилася з датою поча…

Через пандемію коронавірусу більшість людей відпочиватимуть в межах своєї країни. Такі прогнози галузі дають всі українські та світові експерти, повідомили Depo.Львів у Львівській обладміністрації. Заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод разом із керівником управління туризму і курортів облдержадміністрації Наталею Табакою, він відвідав Сколівщину. Зокрема, національний природний парк "Сколівські Бескиди" та смт Славське.

У НПП "Сколівські Бескиди", який охоплює 35 684 гектарів лісів, лук та гір Прикарпаття і Карпат, вже розроблено 144 км шляхів активного туризму та екологічних стежок. Зокрема, 8 екостежок протяжністю 29 км та 115 км - 13 шляхів активного туризму.

"За півтора місяці у Сколе також має з’явитися новий інформаційно-екологічний центр з автостоянкою. Цей центр стане стартовою точкою еколого-пізнавального маршруту на гору Парашка та екостежки "До Альтани". Тут можна буде залишити авто та отримати інформацію про екостежки та маршрути всього НПП "Сколівські Бескиди". Будівництво цього нового інформаційного центру передбачає проєкт "Розвиток сталого туризму на природоохоронних територіях", а фінансується він в межах транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Бюджет проєкту 18 790 євро. 10% (1879 євро) з них - дофінансовують з обласного бюджету", - каже в.о. директора НПП "Сколівські Бескиди" Василь Приндак.

Крім Сколе, обласні посадовці також відвідали територію заповідника "Тустань", проінспектували подальше створення велоінфраструктури у Славському, де з 2018 по 2020 в межах проєкту "Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині" побудовано 6,8 км велодоріжки. Ця велодоріжка унікальна для області, адже вона перша, яка з’єднує два різні населені пункти - Славське та Волосянку, та гарантує безпеку як для гостей курорту, так і для мешканців.

Один із найважливіших напрямів діяльності ЛОДА у напрямі туризму - донесення пропозицій від галузі до урядовців.

"Всередині квітня ми звернулися до уряду з пропозицією надати спеціальні низьковідсоткові кредити для підприємців галузі туризму, бо скасування туристичного збору - річ добра, але цього критично мало. Пропонуємо якнайшвидше дозволити роботу готелів, які зможуть гарантувати дотримання чітких суворих правил гігієни та безпеки для гостей. Також ми за те, щоб з 12 травня розглянути можливість відкриття ресторанів і кав’ярень, які працюватимуть "на виніс", - зазначає Юрій Холод.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"