ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівська тютюнова фабрика жаліється, що вона не постачальник, а жертва контрабанди

На підприємстві спростували заяву Геннадія Москаля про причетність до контрабанди
Depo.
24 липня 2015 09:26
ФОТО: depo.ua

Львівські "тютюнники" заявили про численні факти виготовлення фальсифікованих сигарет під брендами «Львівської тютюнової фабрики» не лише на території України, але й за її межами, пише Depo.Львів із посиланнямна офіційну заяву ТзОВ "Львівська тютюнова фабрика".

На підприємстві кажуть, що фабрика вже не один рік бореться з контрафактною тютюновою продукцією та усіляко сприяє у боротьбі з нелегальним виробництвом сигарет.

Фальсифікацію марок сигарет та логотипів підприємства виявляли у Сумській області, а також за межами України.

Не менш потужні канали контрабанди продовжують діяти на Придністровському напрямі дотепер, і це підтвердив голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі в одній з останніх заяв.

Львівська тютюнова фабрика також інформує, що сплатила до державного та місцевих бюджетів всіх рівнів податків на суму понад 140 млн грн.

У заяві повідомляється, що станом на сьогодні на фабриці працевлаштовані майже 200 осіб, які отримують високу заробітну плату.

Нагадаємо, напередодні голова Закарпатської ОДА  заявив, що Львівська тютюнова фабрика - основний постачальник контрабанди сигарет.

Більше новин Львівщини читайте на Depo.Львів.