UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

"Львівська політехніка" спростовує інформацію обладміністрації про ртуть

Окремі інформаційні агентства Львова поширили інформацію про те, що в електрощитовій, на першому поверсі будівлі корпусу № 10 Львівської політехніки виявили 60 г ртуті
 

"Львівська політехніка" спростовує інфор…

Окремі інформаційні агентства Львова поширили інформацію про те, що в електрощитовій, на першому поверсі будівлі корпусу № 10 Львівської політехніки виявили 60 г ртуті. Про це повідомляє Depo.Львів. Повідомлення про це надійшло від департаменту з питань цивільного захисту Львівської обладміністрації.

У "Львівській політехніці" спростовують цю інформацію.

Деталі цього випадку пояснив професор, викладач Інституту енергетики та систем керування Орест Лозинський. "З ініціативи керівництва Львівської політехніки в машинному залі навчального корпусу № 10 на І й ІІ поверсі буде створений Музей техніки. Зараз там відбувається демонтаж непотрібної апаратури. Залишаємо лише ті установки, які мають технічну чи раритетну цінність. У цьому приміщенні є щитова, де є два невеликі перетворювачі з ігнітронами (одноанодний іонний прилад із ртутним катодом і керованим дуговим розрядом). Демонтуючи цей щит, працівники вийняли два елементи, де в герметично запаяних колбах міститься ртуть. Для того, щоб її утилізувати за всіма правилами, викликали працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій ― вони й забрали ці ємкості. Тобто жодної небезпеки не існувало й не існує" ― пояснив він.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"