"Львівська Політехніка" отримала "срібло"

Баскетболісти поступились івано-фраківській "Говерлі"

"Львівська політехніка" приймала другий матч фінальної серії чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Вищої ліги з Івано-Франківською "Говерлою". Наші земляки поступилися з рахунком 77 : 79. Про це пише Depo.Львів з посиланням на заступника начальника управління молоді і спорту ЛОДА Оксану Вацебу.

Таким чином "Говерла" здобула "золото" чемпіонату, а "Львівська Політехніка" отримала "срібні нагороди". Після поєдинку дві команди-фіналістки нагородили грамотами, медалями та кубками.

Нагадаємо, володар "бронзи" визначиться у суботу, 27 травня, в Южному в третьому матчі між Хіміком-2 та КДПУ з Кривого Рогу.

Раніше ми писали про те, що Львівська "Галичанка" виборола Кубок України з гандболу.