Львівська ОДА звернулась в СБУ щодо надання правової оцінки проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища

На розгляді Львівської ОДА перебуває звернення міського голови міста Львова Андрія Садового щодо затвердження відкоригованого проекту рекутивації

На розгляді Львівської ОДА перебуває звернення міського голови міста Львова Андрія Садового щодо затвердження відкоригованого проекту "Комплексний проект з рекультивації полігону у с. Грибовичі Жовківського району Львівської області. Реконструкція". Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Depo.Львів.

Враховуючи те, що правоохоронними органами Львівщини станом на сьогодні розслідується кримінальне провадження та факт затримання при отриманні хабара директором ЛКП "Збиранка" (Грибовицьке сміттєзвалище ) Віталієм Пугачем, Львівська обласна державна адміністрація вважає за доцільне провести правову оцінку вище зазначених матеріалів.

Відтак, Львівська обласна державна адміністрація звернулась з відповідним листом до Служби безпеки України у Львівській області, а також в Управління захисту економіки у Львівській області для проведення такої оцінки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів