Львівська ОДА підтримає комунальні ЗМІ у роздержавленні

Місцева преса повинна вчитись заробляти самостійно
Depo.
11 березня 2016 17:55
ФОТО: depo.ua

Про роздержавлення, а також підтримку комунальних ЗМІ йшлось на зустрічі редакторів комунальних газет та керівництва департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, пише Depo.Львів.

На переконання учасників дискусії, засоби масової інформації матимуть більшу довіру та підтримку читачів, лише ставши по-справжньому незалежними. Аби подолати труднощі на шляху до цієї "незалежності", редакціям комунальних газет у процесі роздержавлення допомагатимуть спілка журналістів та облдержадміністрація.

"На 2016 рік ми розробили програму підтримки у розмірі 400 тисяч гривень. Її отримають ті видання, які приймуть рішення про роздержавлення у першій хвилі, тобто до 31 березня, - розповіла т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Марія Вагіла. - Щодо засобів масової інформації, котрі проходитимуть процедуру перереєстрації у 2017 та 2018 роках, то вони теж не залишаться без фінансової підтримки".

На зустрічі також резюмували, що місцева преса повинна співпрацювати із держадміністраціями у своїх містах та районах та вчитися заробляти кошти самостійно.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів