UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Львівська облрада затвердила план заходів реалізації стратегії Львівщини

У План заходів реалізації Стратегії Львівщини на 2019-2020 роки увійшли 127 проектних ідей на загальну суму 17,76 млрд грн

Львівська обласна рада сьогодні, 11 грудня, затвердила План заходів реалізації Стратегії Львівщини на 2019-2020 роки. Документ охоплює такі стратегічні цілі: "Конкурентоспроможна економіка", "Якість життя", "Відкриті кордони", "Розвинуте село", "Туристична привабливість". Про це пише Depo.Львів.

Як наголосив голова облради Олександр Ганущин, після ухвалення Плану заходів реалізації Стратегії Львівщини необхідно посилено працювати над залученням фінансового ресурсу з різних джерел для реалізації прописаних у документі ініціатив.

"Окрім програм державного, обласного, місцевих бюджетів, маємо дієвий важіль – міжнародну технічну допомогу. У напрямку транскордонної співпраці Львівщина вже продемонструвала найкращу динаміку по всьому західному регіону. Але і на цьому зупинятися не треба", - сказав він.

Зауважимо, що ключовими критеріями до відбору проектних ідей були: готовність до реалізації і важливість. Відтак у План заходів реалізації Стратегії Львівщини на 2019-2020 роки увійшли 127 проектних ідей на загальну суму 17,76 млрд грн.

Як прогнозується, найбільш перспективними галузями для інвестування в область у 2019 – 2020 рр. буде: альтернативна енергетика, агропромисловий комплекс, харчова індустрія, інфраструктура.

Важливо розуміти, що ухвалений сьогодні стратегічний документ слугуватиме для конкретизації цілей та завдань Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року у вигляді каталогу проектних пропозицій, на основі яких напрацьовуватимуться обласні програми, проекти для державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), міжнародної технічної допомоги (МТД) та ін..

Нагадаємо, в серпні відбулося обговорення Плану заходів реалізації Стратегії Львівщини на 2019-2020 роки, в якому взяли участь керівники області, представники бізнесу, місцевого самоврядування та виконавчої гілки влади. А 19 жовтня документ підтримала комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку облради.

Нагадаємо, стратегія розвитку Львівської області на період до 2020 року була розроблена на підставі Закону України "Про стимулювання розвитку регіонів", Закону України "Про засади державної регіональної політики" з урахуванням Державної стратегії регіонального розвитку України на період до 2020 року та Угоди про асоціацію Україна – ЄС.

Стратегія ставить перед собою амбітну і важливу мету – перетворити Львівщину в активного провідника євроінтеграційного курсу України, регіон гармонійного людського розвитку, інноваційноорієнтованої, інтегрованої в національний та світовий простір економіки, безпечного довкілля.

Стратегія реалізовується у два етапи: І-й – 2017-2018 роки, ІІ-й – 2019-2020 роки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook