ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівська облрада вимагає звільнення Карпюка та Клиха із полону Російської Федерації

За таке рішення проголосували 54 депутати

Depo.
17 квітня 2018 18:14
ФОТО: depo.ua

Львівська облрада прийняла звернення до Президента України щодо звільнення Миколи Карпюка та Станіслава Клиха із полону Російської Федерації.

За таке рішення проголосували 54 депутати.

"Україна – це держава, яка прагне жити в мирі та злагоді з іншими державами, а український народ – у демократичній країні. Саме таких поглядів дотримуються громадські та політичні діячі Микола Карпюк та Станіслав Клих. Сьогодні вони є політичними бранцями Росії. Сфабриковану спецслужбами Російської Федерації справу проти цих патріотів на рівні нашої держави визнали фарсом. Однак гучні заяви політиків досі не принесли бажаних результатів", - йдеться у зверненні.

У документі відзначається, що Микола Карпюк – людина, яка зробила вагомий внесок у розвиток громадянського суспільства, демократії та боротьби за правду. Він був головою рівненського осередку Української національної асамблеї. Двічі брав участь у парламентських виборах. Микола Карпюк відіграв помітну роль у керівництві УНА-УНСО, був заступником голови політичної партії праворадикального спрямування Юрія Шухевича, яка згодом стала одним із ініціаторів створення руху "Правий сектор" та однойменної партії. Микола захищав інтереси народу, брав участь у Революції Гідності, словом і ділом боровся за суверенну незалежну Україну.

Історик та журналіст Станіслав Клих також став жертвою сфальсифікованого російського слідства. Як і Карпюка, його звинувачують у тому, що в кінці 1994 – на початку 1995 року вони воювали проти російських федеральних сил у складі збройних формувань самопроголошеної Чеченської Республіки Ічкерія.

"Ми, депутати Львівської обласної ради, звертаємося з вимогою домогтися звільнення з неволі в Російській Федерації та повернення на Батьківщину Миколи Карпюка, Станіслава Клиха й інших політичних в'язнів режиму Путіна, адже тут їх чекають родини й друзі. Ми віримо, що Микола Карпюк та Станіслав Клих ще можуть зробити не одну добру справу для українського народу й держави. Водночас просимо подвоїти зусилля, спрямовані на визволення всіх політичних бранців, що перебувають в Російській Федерації", - йдеться у документі.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube