UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Львівська облрада створила три лісові заказники місцевого значення

Заказник "Розгірче" створений з метою збереження змішаних букових фітоценозів, підтримки загального екологічного балансу регіону та забезпечення охорони лісових екосистем

Сьогодні, 19 листопада, Львівською обласною радою підтримано створення 3-ох лісових заказників місцевого значення загальною площею 2,1 га в лісах дочірніх підприємств ОКС ЛГП "Галсільліс" - "Розгірче" у Стрийському районі, "Заріччя" у Старосамбірському районі та "Солотвина" у Буському районі. Про це пише прес-служба Львівської обласної ради, інформує Depo.Львів.

Заказник "Заріччя" створений з метою збереження типових природних комплексів характерних для даного регіону, цінної медоносної бази, осередку поширення лікарських і харчових рослин та задля забезпечення охорони типових для хвойно-широколистяних низькогірних ландшафтів лісових екосистем.

Заказник "Розгірче" створений з метою збереження змішаних букових фітоценозів, підтримки загального екологічного балансу регіону та забезпечення охорони лісових екосистем.

Заказник "Солотвина" створений з метою збереження біорізноманіття, типових чистих соснових фітоценозів, типових для поліських морено-зандрових і долинних змішано-лісових хвойно-широколистяних ландшафтів лісових екосистем.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"