ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівська область від продажу права оренди землі отримала всього 2,4 млн гривень

Продано право оренди на 54 ділянки
Depo.
4 вересня 2015 16:39
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, з посиланням на начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрія Кавецького, цього року на території Львівської області продано право оренди 54 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 14 років, загальною площею 1358,6 га.

Переможцями у боротьбі за право оренди цих земель вже перераховано 2,4 млн гривень орендної плати за цей рік до місцевих бюджетів.

"Цього року фахівці Держгеокадастру Львівщини організували вісім земельних аукціонів. Їх результати свідчать про збільшення кількості інвесторів, готових вкладати гроші у ведення агробізнесу на території області", - повідомив Кавецький.

Переможцями у боротьбі за право оренди земель на Львівщині переважно стають місцеві агровиробники, відомі сільськогосподарські компанії, агропідприємства, місцеві фермери, які мають багаторічний досвід роботи в аграрному бізнесі. Також одним з орендаторів стало агропідприємство із Закарпаття.

Слід зазначити, що наступний земельний аукціон заплановано на 15 вересня цього року. До продажу права оренди пропонується 13 земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 512,8 га. Земельні ділянки розташовані на території Мостиського (6), Миколаївського(1), Буського (1), Самбірського (3) та Радехівського (2) районів області.

Більше новин про земельні питання читайте на Depo.Львів.