Львівська митниця оформила перші автомобілі зі сплатою застави

Двоє громадян внесли понад 120 тис. грн застави за ввезення авто з метою транзиту територією України

Двоє громадян внесли понад 120 тис. грн застави за ввезення авто з метою транзиту територією України. Про це повідомляє ДФС Львівщини, пише Depo.Львів.

Так, в одному з випадків громадянин України уніс грошову заставу в сумі близько 70 тис. грн. за ввезення транспортного засобу "Ford Foсus" 2004 р.в.

В іншому випадку за ввезення автомобіля "Skoda Ocktavia", 2005 р.в. сплачено 55 тис. грн..

"Сума коштів, унесених як грошова застава, еквівалентна сумі передбачених законодавством податків і зборів, що сплачуються при митному оформленні товарів у вільний обіг на території України", - йдеться у повідомленні.

За умови вивезення транспортного засобу грошова застава повертається громадянинові за його заявою чи уповноваженій ним особі або залишається на відповідному рахунку митниці відправлення як передоплата для забезпечення виконання майбутніх зобов'язань.

Нагадаємо, у зв'язку зі змінами, внесеними до Митного кодексу України, для громадян-резидентів встановлено нові умови ввезення транспортних засобів. Зокрема громадяни-резиденти, які не перебувають на консульському обліку, при переміщенні транспортного засобу на іноземній реєстрації в режимі транзиту сплачують грошову заставу в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких автомобілів на митну територію України з метою вільного обігу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Мітки: #дфс