Львівська міськрада затвердила кредитний договір на сміттєпереробний завод

На сесії затвердили кредитний договір з ЄБРР на будівництво майбутнього заводу із переробки відходів

Сьогодні, 20 грудня, на сесії Львівської міської ради прийнято ухвалу про затвердження кредитного договору з ЄБРР на будівництво заводу із переробки відходів, який збудують на вулиці Пластовій, 13. За відповідну ухвалу проголосувало 38 депутатів. Про це повідомляє Depo.Львів.

"Йдеться про формальне погодження угоди, про надання Львову 35 млн євро на реалізацію проекту поводження із твердими побутовими відходами. Для того, щоб рухатися відповідно до усіх необхідних процедур щодо підготовки будівництва заводу, необхідно затвердити кредитну, грантову угоду, а також договір надання місцевої гарантії для цього проекту з Європейським банком. Це фактично підтвердження з боку міста усіх інших ухвал щодо фінансової співпраці з ЄБРР, за які упродовж року вже голосували міські депутати. Тепер ми виконали всі формальні процедури і угода про фінансування проекту повноцінно вступить в силу", — зазначив директор ЛКП "Зелене місто" Вадим Ноздря.

Нагадаємо, Львів комплексно вирішує питання поводження з твердими побутовими відходами. За два роки у місті збудують перший в Україні сучасний сміттєпереробний завод із європейською технологією механіко-біологічної переробки відходів, рекультивують старий полігон та впровадять нову систему поводження з відходами. Вона передбачатиме сортування сухого та вологого сміття, вторинної сировини та облаштування окремих майданчиків для збору електроніки, великогабаритного і будівельного сміття. Вже наступного року відкриється станція компостування органічних відходів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів