Львівська лучниця стала срібним призером у Ріо-де-Жанейро

Сьогодні визначаться переможці змагань сережд чоловіків

В столиці Бразилії Ріо-де-Жанейро, яка у 2016 році прийматиме Ігри ХХХІ Олімпіади тривають міжнародні змагання зі стрільби з лука "Передолімпійський тиждень". Перевірити готовність олімпійської бази зі стрільби з лука в Ріо-де-Жанейро зібралися кращі атлети світу з лучного спорту. Про це Depo.Львів повідомив провідний тренер збірної команди України зі стрільби з лука Владлен Новаковський.

Кращим серед представників чоловічого складу збірної України став львів'янин Маркіян Івашко, який подолавши в першому колі представника Канади Джея Ліона з рахунком 7:3, на жаль вже в наступному колі поступився лідеру кваліфікації Кім Вуджину (Корея) за вихід в 1/8 змагань. У підсумку Івашко посів 17 місце. Віктор Рубан та Георгій Іваницький завершили змагання на 33 місці.

В командних змаганнях чоловіча збірна України посіла VІІІ місце, подолавши в перестрілці "28" на "27" збірну команду Японії. За вихід до 1/4 змагань збірна Україна поступилась збірній команді Китайського Тайбею.

Потішила своїми здобутками жіноча збірна України в складі львів'янки Вероніки Марченко, Лідії Січенікової (Чернівецька обл.), Анастасії Павлової (Херсонська обл.), які здобувши в першому колі перемогу над збірною Італії з рахунком 6 : 4, не зупинилися на досягнутому.

Вже в наступному колі українська жіноча збірна в перестрілці у сеті "28" на "27" долає чинних чемпіонок світу - збірну команду Росії. За вихід до фіналу змагань українки здобувають чергову перемогу над збірною США з рахунком 5 : 1.

У фінальному поєдинку збірна України поступившись лідерам кваліфікації - збірній команді Кореї з рахунком 6 : 0 й посіла ІІ місце на п'єдесталі пошани.

В особистому заліку львів'янка Вероніка Марченко завершила змагання на 9 місці, поступившись за вихід до 1/4 стадії змагань представниці Італії Ванесі Ланді з рахунком 6 : 2.

Завершила свій виступ на 9 місці Анастасія Павлова, яка за вихід до 1/4 поступилася партнерці по команді Лідії Січенікової з рахунком 4:6. В наступному колі на Л.Січенікову чекає зустріч з представницею США Маккензі Браун.

22 вересня 2015 року визначаться переможці змагань в особистому заліку серед чоловіків.

Більше новин про спортивні перемоги читайте на Depo.Львів.