Львівщиною зацікавилися індійські бізнесмени та інвестори

Сторони поспілкувалися щодо співпраці у військово-промисловій сфері та машинобудуванні
Depo.
11 березня 2016 16:43
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, індійська бізнес-делегація завітає на Львівщину у травні цього року. Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом Індійської Республіки в Україні Маноджом Кумаром Бхарті, яка відбулася у п’ятницю, 11 березня.

За словами Надзвичайного і Повноважного Посла Індійської Республіки в Україні, під час зустрічей з бізнес-делегацією, передусім, йтиметься про співробітництво в IT- сфері, галузі деревообробки та виробництво рослинної олії.

Окрім цього, сьогодні сторони поспілкувалися щодо співпраці у військово-промисловій сфері та машинобудуванні. Зокрема, керівник області запропонував індійській делегації розглянути можливості Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, Львівського бронетанкового заводу, Стрийського вагоноремонтного заводу та корпорації "Електрон".

Також присутні обговорили можливості втілення спільних інфраструктурних проектів та залучення індійських туристів на Львівщину.

Окрім цього, Надзвичайний і Повноважний Посол Індійської Республіки зазначив, що слід інформувати про вищі навчальні заклади Львівщини. Це допоможе залучити якнайбільше індійських студентів, які зацікавлені у якісній освіті.

Водночас Манодж Кумар Бхарті повідомив, що у Львові відбудуться Дні індійської культури.

Підсумовуючи, Надзвичайний і Повноважний Посол Індійської Республіки зазначив, що він призначений на цю посаду нещодавно і висловив сподівання на активніший розвиток двосторонніх взаємин.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів