ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівщина вперше прийняла юнацький чемпіонат з морських багатоборств

До Трускавця прибули понад 100 спортсменів із Києва та Черкащини
Depo.
28 вересня 2015 16:50
ФОТО: depo.ua

У Трускавці на Львівщині відбувся чемпіонат України з морських багатоборств (юнаки, дівчата молодшої вікової групи 2003-2005 р.н.) та всеукраїнські змагання з морських багатоборств "Золота осінь". Про це пише Depo.Львів із посиланням на заступника начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксану Вацебу.

Такий спортивний форум Львівщина приймає вперше. Змагання з плавальних та бігових дисциплін пройшли у плавальному басейні "Спортовець" та місцевому курортному парку.

Змагання особисто-командні. До Трускавця прибуло понад 100 спортсменів, серед яких найчисельніші делегації представили команди м. Києва, Черкаської та Львівської областей. Команду Львівщини репрезентують спортсмени Червонограда та Трускавця.

Як зазначив заступник директора ДЮСК "Спортовець" Ігор Гургула, з ініціативою провести відкриту першість України з морських багатоборств та акватлону саме у Трускавці виступив тренер "Спортовця" Андрій Жгута, котрий до того ж очолює федерацію морських багатоборств у Львівській області.

Почин підтримали на рівні Федерації морських багатоборств та акватлону України і ось діти та юнаки різного віку вже у курортному Трускавці.

Більше новин про змагання у області читайте на Depo.Львів.