ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівщина просить ВР підтримати пропозиції про ремонт доріг за рахунок митників

Прийняття цього рішення дозволить покращити стан інфраструктури області
Depo.
31 серпня 2015 13:09
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, Львівська обладміністрація представила народним депутатами України від Львівщини пропозиції стосовно внесення змін до Бюджетного кодексу щодо перерахунку 50% від перевиконання плану митних платежів для фінансування ремонту доріг.

Голова Львівської обладміністрації Олег Синютка закликав присутніх народних обранців підтримати дані зміни, оскільки вони забезпечать фінансування реконструкції та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення.

"Запропоновані зміни надзвичайно важливі для Львівщини, оскільки в області залишатиметься частина коштів, яка йде від перевиконання плану митних платежів. І завдяки залученню відповідних бюджетних ресурсів здійснюватиметься ремонт доріг. Це дасть можливість покращити транспортну інфраструктуру області та позитивно вплине на соціально-економічний розвиток Львівщини", - сказав він.

Загалом законопроектом пропонується внести зміну до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України, яким запроваджується експеримент в Одеській, Волинській та Львівській областях з фінансування реконструкції окремих автомобільних доріг загального користування державного значення.

Для цього передбачається спрямування до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, 50 відсотків від суми перевиконання щомісячних планових показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях відповідно Одеської, Волинської та Львівської областей.

У Львівській області йдеться про дороги Львів-Радехів-Луцьк (Н-17), ділянки Львів-Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ-Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород, М-06), автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе-Славське (Т-14-24, ремонту та утримання інших доріг загального користування).

Про запровадження такого експерименту для Львівської та Одеської областей Петро Порошенко вперше повідомив 2 липня на нараді з питань боротьби з контрабандою та корупцією, яка відбулася у Львові.

Більше новин про ремонт доріг на Львівщині читайте на Depo.Львів.