Львівщина просить у Кабміну 200 млн грн на вугільну галузь

На "Львіввугіллі" хочуть ввести у дію чотири нові лави, що дозволить збільшити вуглевидобуток

Сьогодні, 20 березня, в ДП "Львіввугілля" відбулася нарада за участі голови облдержадміністрації Олега Синютки щодо напрацювання шляхів вирішення актуальних проблемних питань вугільної галузі області. Про це інформує прес-служба ЛОДА, пише Depo.Львів.

Участь у нараді також взяло керівництво Сокальського району, м. Червонограда, ДП "Львіввугілля", директори шахт та керівники профспілкових організацій.

У межах заходу порушили питання господарської діяльності ДП "Львіввугілля", розглянули проблемні питання роботи підприємства та організаційні заходи щодо стабілізації роботи ДП "Львіввугілля" та зазначили про необхідність проведення роз’яснювальних зустрічей з трудовими колективами шахт щодо тимчасового спаду видобутку та планового виходу із даного становища.

За результатами наради прийняли рішення скерувати звернення в Кабінет Міністрів України щодо пришвидшення виділення ДП "Львіввугілля" з державного бюджету коштів в обсязі 200 млн грн для введення в дію у 2019 році чотирьох нових лав, що дозволить збільшити вуглевидобуток в IV кварталі по відношенню до I кварталу на 18%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів