ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівщина прийматиме чемпіонат Європи 2015 року з ракетомодельного спорту

Участь у змаганнях візьмуть спортсмени з 15 країн
Depo.
4 серпня 2015 09:11
ФОТО: depo.ua

Чемпіонат Європи з ракетомодельного спорту відбудеться у селі Великий Дорошів (Жовківський район Львівської області). Про це Depo.Львів повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Змагання відбуватимуться 21-28 серпня 2015 року під егідою Міністерства молоді та спорту України, Федерації ракетомодельного спорту України за сприяння Львівської облдержадміністрації.

"Україна вперше проводитиме такі престижні змагання європейського рівня. На цих офіційних представницьких змаганнях візьмуть участь понад 200 спортсменів з 15 країн Європи", - повідомила Оксана Вацеба.

Очікується, що проведення таких змагань надасть неабиякого поштовху для популяризації й розвитку авіаційних видів спорту в Україні, й зокрема у Львівській області, та сприятиме підвищенню міжнародного іміджу країни.

Ракетомодельний спорт - це спортивно-технічний вид спорту, в якому учасники змагаються в конструюванні, виготовленні, організації запуску моделей ракет, а також пілотуванні, якщо мова йде про радіокеровані моделі. Цей вид спорту призначений для людей практично усіх вікових груп.

Моделювання ракет, створення діючих копій - одне з найцікавіших і високотехнологічних видів захоплень. Спортивне моделювання унікальне тим, що органічно поєднує в собі інтелектуальну діяльність та фізичні навантаження на свіжому повітрі.

Змагання можуть бути як особистими, так і командними, і проводяться на висоту і тривалість польоту та точність посадки. У класі моделей-копій оцінюється ступінь деталізації ракети і реалізм польоту.

Більше новин про спортивне життя Львівщини читайте на Depo.Львів