ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівщина представить в Ізраїлі свої туристичні можливості

Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом Ізраїлю
Depo.
6 листопада 2015 10:20
ФОТО: depo.ua
Львівщина представить в Ізраїлі свої туристичні можливості
Львівщина представить в Ізраїлі свої туристичні можливості

Як повідомляє Depo.Львів, про економічне партнерство, організацію промо-туру для ізраїльських турфірм, допомогу при реабілітації українських військових та поглиблення двосторонньої співпраці між Львівщиною та Ізраїлем йшлося, під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом Ізраїлю в Україні Еліавом Бєлоцерковські.

Синютка відзначив, що впродовж цього року чимало зроблено для розвитку взаємовідносин між Львівською областю та Ізраїлем. Зокрема, відкрито Почесне консульство у Львові, організовано промо-тур для ізраїльських журналістів. Окрім цього, відбулася низка заходів у сфері культури, туризму та у галузі освіти.

"Львівщина для нас – це важливий партнер, - наголосив  Бєлоцерковські.- Ми підняли наші взаємини на новий рівень".

Під час зустрічі сторони домовилися організувати промо-тур для ізраїльських туристичних фірм, відзначивши при цьому, що візит журналістів був вдалим та носив позитивні відгуки зі сторони представників ізраїльської преси. Також присутні поспілкувалися щодо надання допомоги у питанні психологічної реабілітації українських військових.

Окрім цього, сторони обговорили можливість організації у Ізраїлі заходу для презентації Львівщини, а саме її економічного та туристичного потенціалу. "Це стане добрим підґрунтям для майбутньої економічної співпраці між Львівщиною та Ізраїлем, - зазначив Олег Синютка. - Передусім, необхідно навести економічні контакти, оскільки головною проблемою є навіть не питання безпеки, а недостатня обізнаність про можливості України".

Більше новин про співпрацю між Львівщиною і Ізраїлем читайте на Depo.Львів.