ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівщина планує збільшити об'єми переробки деревини

В обладміністрації відбулася нарада з цього приводу
Depo.
13 серпня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua
Львівщина планує збільшити об
Львівщина планує збільшити об'єми переробки деревини

Як повідомляє Depo.Львів, про перспективи збільшення обсягів переробки деревини у Львівській області йшлося під час наради першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського з керівниками деревообробних підприємств. Також обговорювалася тема використання відходів з лісогосподарських підприємств для опалення об'єктів бюджетної сфери Львівщини.

Замлинський нагадав, що з 1 листопада 2015 року вступає в дію Закон України, який обмежує на 10 років експорт ділової деревини усіх порід, за винятком сосни, для якої обмеження настає з 1 січня 2017 року.

Він зазначив, що даний закон необхідний для переорієнтації з експорту деревної сировини на продукцію глибшої обробки (меблі, столярні вироби). Окрім цього, дане обмеження сприятиме українському товаровиробнику, зокрема розвитку вітчизняних деревообробних підприємств.

"Запровадження даного закону стимулюватиме розвиток внутрішнього виробника. Деревообробна галузь має значний потенціал для розвитку", - сказав Ростислав Замлинський.

Водночас, як повідомив начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, враховуючи даний закон, та зважаючи на розрахункову лісосіку, на внутрішній ринок Львівщини додатково буде запропоновано близько 160,0 тис. кубометрів ділової деревини.

У свою чергу, присутні підприємці запевнили, що деревина, яка додатково буде запропонована для продажу, буде викуплена у повному обсязі.

Також прийнято рішення слід активніше використовувати відходи деревини, як альтернативне джерело енергії для підприємств та установ бюджетної сфери Львівщини.

Більше новин Львова і області читайте на Depo.Львів.

 

Мітки: #