Львівщина перейматиме досвід Словаччини у галузі енергоефективності

У Національному університеті "Львівська політехніка" відбулась конференція за участі українських та словацьких представників
Depo.
29 лютого 2016 15:45
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, у Національному університеті "Львівська політехніка" відбулась конференція за участі українських та словацьких представників, які обговорили підвищення енергоефективності в Україні, обмінялися досвідом у цій сфері та розглянули низку проектів, успішно реалізованих у Словаччині.

Наголосив на важливості обміну досвідом щодо підвищення енергоефективності саме зі словацькими колегами і заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний.

"Питання енергоефективності та енергозберігання на сьогодні є надзвичайно важливим для України. Адже це питання національної безпеки країни, - наголосив Юрій Підлісний. - Цього і минулого року наша держава вже здійснила низку заходів у цій сфері. Однак зважаючи на досвід країн Європейського союзу, нам є до чого прагнути. На прикладі Словаччини, яка колись була у схожій економічній ситуації та змогла досягнути значних успіхів у галузі енергоефективності, ми маємо чого повчитися".

Під час конференції її учасники не лише обмінялися досвідом у сфері підвищення енергоефективності та використання відновлюваних видів енергії, а й вивчали можливості фінансування проектів у цій галузі в Україні.

Також представники Словаччини презентували проекти, успішно реалізовані у їх державі, включаючи кращі практики на муніципальному рівні. Зокрема щодо термомодернізації будівель, централізованого опалення та вуличного освітлення.

Зазначимо, що захід організували Словацька асоціація зовнішньої політики, центр глобалістики "Стратегія ХХІ" (Київ), Асоціація "Енергоефективні міста України" (Львів) за підтримки Словацького агентства розвитку міжнародної співпраці SlovakAid, Львівської обласної державної адміністрації та Посольства Словацької Республіки в Україні.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів