Львівщина активізує співпрацю з Королівством Марокко

Українські підприємства запрошують взяти участь у масштабній сільськогосподарській виставці, яка триватиме у Королівстві Марокко 26 -28 листопада

Львівщина активізує співпрацю з Королівством Марокко. Фото - прес-служба ЛОДА

Cьогодні, 25 квітня,  заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів зустрівся з представниками компаній "Feed and Food Additifs" та FISA Marocco у Королівстві Марокко. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Роман Филипів ознайомив делегацію із економічним розвитком області, зокрема акцентував увагу на діяльності Служб експортера та інвестора.

“Починаючи з 2015 року, Львівщина постійно демонструє зростання обсягів промислового та сільськогосподарського виробництва. Початок 2019 показує позитивну економічну динаміку, за результатами трьох місяців приріс експорту на рівні 20%, імпорту – 10 %, сільське господарство – 12%. Цей процес не зупинити, за останні чотири роки ми в регіоні відкрили 242 нових виробництва. Якщо подивитись на структуру нових виробництв, то це зелена енергетика та здебільшого сільське господарство або харчопереробна галузь”,  – зазначив Роман Филипів.

У відповідь представники компаній "Feed and Food Additifs" та FISA Marocco запросили українські підприємства взяти участь у масштабній сільськогосподарській виставці, яка триватиме у Королівстві Марокко впродовж 26 -28 листопада.

“Ми будемо раді сприяти співпраці між українською стороною та різними компаніями зі сторони Марокко”, - підкреслив фінансово-адміністративний директор відповідальний в галузі птахівництва та кормовиробництва Міжпрофесійної федерації в агросекторі FISA Marocco Ахмед Ламачі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів