Львівщину представили на Одеському Міжнародному туристичному тижні

26-27 квітня 2017 року в межах Міжнародного туристичного тижня в Одесі відбувається чергове засідання Ради туристичних міст і регіонів

Як повідомляє Depo.Львів, 26-27 квітня 2017 року в межах Міжнародного туристичного тижня в Одесі відбувається чергове засідання Ради туристичних міст і регіонів. Львівщину представив перший заступник голови Львівської ОДА – Ростислав Замлинський.

"На сьогодні Львівщина входить у ТОП-3 туристичних дестинацій України. І вже декілька років поспіль тримає позицію лідера серед областей, які українці обирають для відпочинку. Обласна державна адміністрація в активній співпраці із туристичним бізнесом проводить активну промо-кампанію для ЗМІ та туристичного бізнесу України та іноземних країн, аби розвинути й популяризувати туристичну дестинацію "Львівщина" - зазначив Ростислав Замлинський.

"Відтак, за останні два роки Львівщину відвідали близько 150 журналістів та 70 туроператорів під час інформаційно-пізнавальних турів для представників із Ізраїлю, Азербайджану, Китаю, Польщі, Латвії, Саудівської Аравії, Чехії, Словаччини, Казахстану, Кореї, Вірменії, України . Представлено туристичну привабливість регіону у виставкових та презентаційних заходах в Ізраїлі, Азербайджані, Польщі, Словаччині, Білорусі, Німеччині, Грузії інші, а також організовано численні заходи з популяризації "Львівщини туристичної" - наголосив Ростислав Замлинський під час свого виступу.

Нагадаємо, що до складу Ради туристичних міст входять представники Львівської облдержадміністрації, а також представники міст Львівщини (Львів, Трускавець, Східниця).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook