ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівщину представили на Міжнародній виставці в Батумі

З 8 червня авіакомпанія YAN AIR відкриває прямий рейс "Львів – Батумі"

Depo.
17 травня 2018 17:51
ФОТО: depo.ua

У Батумі відбулася Міжнародна виставка туризму EXPO BATUMI TRAVEL 2018. Загальний стенд України, представлений делегаціями з Львівщини, Тернопільщини, представниками Туристичного прес-клубу України відвідали міністр економіки Аджарії, міністр освіти та науки Аджарії, директор департаменту туризму та курортів Аджарії. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Відтак, представники управління туризму та курортів ЛОДА та Славської ОТГ представили туристичні пропозиції Львівської області, зокрема курортні можливості Славське, Трускавця, Східниці, Моршину, рекреаційні, пізнавальні та гастрономічні можливості краю, пропозиції літнього відпочинку та нові екскурсійні програми.

В межах виставки, в Департаменті туризму та курортів Аджарії, відбулась зустріч з головою відділу міжнародного туризму та круглий стіл, під час якого обговорили можливості співробітництва між Грузією та Львівщиною, зокрема розвиток сільського, гірськолижного туризму.

Зазначимо, що з 8 червня авіакомпанія YAN AIR відкриває прямий рейс Львів – Батумі, що надасть можливості подорожувати до країн зручніше та відкриє Львівщину для нових туристичних потоків.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube