Львівщина вшанує воїнів, які віддали свої життя за Україну

Біля пам'ятника "Воїнам, що віддали свої життя за Україну", що символізує безмежну жертву українських захисників, які боронили нашу свободу, відбудеться підняття синьо-жовтого та червоно-чорного прапорів

З нагоди відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України у неділю, 14 жовтня, біля пам'ятника "Воїнам, що віддали свої життя за Україну", що символізує безмежну жертву українських захисників, які боронили нашу свободу, відбудеться підняття синьо-жовтого та червоно-чорного прапорів. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації.

"В час російсько- української війни важливо плекати пам'ять про Героїв, які загинули за Україну. Українські захисники віддали найцінніше - своє життя і наш обов'язок гідно їх вшанувати. Сьогодні на Сході молоді хлопці відважно боронять наші кордони і ми тут на місці повинні докласти усіх зусиль, щоб молоде покоління знало нашу історію", - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Зазначимо, відкриття та освячення пам'ятника "Воїнам, що віддали свої життя за Україну" відбулось 14 жовтня 2017 року біля Військового храму Стрітення Господнього, на свято Покрови, у День захисника України, 75-річчя створення УПА та День Українського козацтва.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів