Львівщина вшановує пам'ять загиблих в АТО героїв-правоохоронців

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни прапорщик міліції Ігор Лехмінко та молодший сержант міліції Владислав Домченко нагороджені орденами "За мужність" III ступеня (посмертно)

Сьогодні, 13 лютого, відбулись поминальні служби за бійцями батальйону "Львів" Ігорем Лехмінком та Владиславом Домченком, котрі у цей день в 2015 році загинули під час виконання бойового завдання у місті Дебальцеве Донецької області. Про це інформує відділ комунікації ГУ НП у Львівській області, пише Depo.Львів.

На панахидах та на кладовищах, де поховані герої, були присутні родичі загиблих правоохоронців, їх бойові побратими - бійці батальйону патрульної служби поліції особливого призначення "Львів" Головного управління Національної поліції у Львівській області на чолі з командиром підрозділу - підполковником поліції Володимиром Цьорохом.

Прапорщик міліції Лехмінко Ігор Ігорович та молодший сержант міліції Домченко Владислав Анатолійович, бійцібатальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Львів" Головного управління МВС України у Львівській області, добровільно вступили на службу в органи внутрішніх справ у найважчий період російської агресії – у 2014 році.

Після навчання, у січні 2015 року, їх разом з іншими бійцями батальйону відрядили для несення служби у зону АТО. 13 лютого 2015 року під час виконання бойового завдання у місті Дебальцеве Донецької області вони потрапили під артилерійський обстріл та загинули.

Ігорю Лехмінку, уродженцю Яворівщини, виповнився 41 рік, його бойовому побратиму, львів'янину Владиславу Домченку – 38.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни прапорщик міліції Ігор Лехмінко та молодший сержант міліції Владислав Домченко нагороджені орденами "За мужність" III ступеня (посмертно).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів