Львівщина - у трійці лідерів із реалізації програми "Доступні ліки"

Разом із Львівщиною найбільшою популярністю програма користується у Дніпропетровській та Харківській областях

Львівська область входить у трійку лідерів із реалізації програми "Доступні ліки". Зокрема із квітня минулого року, відколи почала працювати програма, на Львівщині отримали рецепти на "Доступні ліки" понад 530 тисяч мешканців. Про це інформують у Міністерстві охорони здоров'я України, пише Depo.Львів.

Разом із Львівщиною найбільшою популярністю програма користується у Дніпропетровській та Харківській областях.

Загалом з квітня 2017 року вже понад 6,6 мільйонів українців скористалися програмою "Доступні ліки" та отримали ліки за понад 26,5 мільйонами рецептів.

Сьогодні за програмою можна отримати 261 препарат, з них 59 – повністю безоплатно. 202 препарати українці можуть отримати в аптеці з незначною доплатою. В середньому ця доплата становить близько 30% від вартості препарату.

Як інформують у Міністерстві у затвердженому Урядом бюджеті на 2019 рік вже закладено 1 млрд грн на програму "Доступні ліки". Також у планах Міністерства оновлення механізмів роботи програми. Передусім, щоб пацієнти могли також отримувати рецепти у своїх лікарів, що працюють у приватних закладах або здійснюють свою діяльність, як ФОП – у наступному році адміністрування програми буде передано до Національної служби здоров'я. Оновлення програми також передбачає обов'язкове запровадження електронного рецепту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Мітки: #лікарі