ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівщина та Запоріжжя обмінялись досвідом успішної сільськогосподарської кооперації

Запорізькі кооператори представили продукцію власного виробництва

Depo.
12 січня 2018 23:09
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 12 січня, на Львівщину завітали представники ГО "Рада жінок фермерів Запорізької області". Спільно з колегами із Львівщини аграрії ділились досвідом створення успішного сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Під час заходу на важливості праці кооперативних об'єднань наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

"Ваша праця – це реальний крок та приклад того, як на своєму місці бути успішним. Ми повинні йти в особисті селянські господарства, кооперацію – адже це той шлях, який є спільним для нас усіх", - зазначив Ростислав Замлинський.

Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз розповіла про діяльність та розвиток сільськогосподарських кооперативів на Львівщині, програми підтримки та успішний досвід ведення кооперації.

Також своїм досвідом впровадження кооперації в Україні поділились - КО "Рівноправність" щодо діяльності у молочному напрямку, СОК "Агрофрут" у напрямку ягідництва, СОК "Стрийський ясь" з вирощування квасолі, а також члени ГО "РЖФ Запорізької області".

Окрім цього, запорізькі кооператори представили продукцію власного виробництва та запросили в гості Львівських агровиробників в час дозрівання "Мелітопольської черешні".

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів