UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Львівщина отримала субвенцію

Львівщині надійшла додаткова субвенція для соціально-економічного розвитку окремих територій

Відповідно до Урядової постанови із загального фонду державного бюджету надійшла обласному бюджету додаткова субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 2,9 млн гривень. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації.

Вказані кошти спрямують на придбання медичного обладнання для пологового відділення Львівської обласної клінічної лікарні - 1 млн гривень, придбання медичного обладнання для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру - 1,2 млн гривень, купівлю обладнання для Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні - 0,3 млн гривень, заміну вікон для комунального закладу Львівської обласної ради "Будинок дитини №1" - 0,1 млн гривень та придбання інтерактивного обладнання для Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка у м. Львові - 0,3 млн гривень.

Також бюджетам міст, районів та об'єднаних територіальних громад області буде спрямовано додаткову субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 63,3 млн гривень.

За рахунок цих коштів будуть придбані дитячі та ігрові майданчики, медичне, музичне та шкільне обладнання, здійснять ремонт, реконструкцію, капітальний ремонт бюджетних установ, здійснять благоустрій та встановлення вуличного освітлення в населених пунктах області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook