Львівщина – лідер серед областей України з реалізації Державної програми енергоефективності

У районах та містах Львівської області діють 19 програм із енергозбереження

Львівська область – лідер серед областей України з реалізації Державної програми енергоефективності. Понад 6 тисяч мешканців області вже скористалися відшкодуванням ставки по кредитах на впровадження енергозберігаючих технологій. Інвестиції в енергоефективність – 158 млн грн. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Як розповіли у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА за цією Програмою мешканці області отримують кредити на впровадження енергозберігаючих заходів з відшкодуванням 5%-20% річних відсоткової ставки.

До реалізації Програми залучені ПАТ АКБ "Львів", ВАТ "Ощадбанк", ПАТ АБ "Укргазбанк" ПАТ "ОКСІ БАНК", ПАТ "БАНК ЮНІСОН", та кредитні спілки "Анісія", "Вигода", "Самопоміч", "Довіра", "Єднання", "Бойківщина", "Шанс", "Галицьке кредитне товариство".

Окрім цього, в області діють районні програми здешевлення "теплих" кредитів, за якими з місцевих бюджетів надається додаткова компенсація тіла кредиту чи відсоткової ставки.

На сьогодні в районах та містах Львівської області діють 19 таких програм.

"Заохочуємо мешканців нашої області скористатись перевагами програм, які діють на Львівщині, а відтак ефективно використовувати енергоресурси. Усі заходи, в тому числі встановлення енергоощадного обладнання, орієнтовані на підвищення ефективності і зменшення обсягів використання енергетичних ресурсів населенням", - додав директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ЛОДА Михайло Мельник.

Нагадаємо, обсяг промислової продукції на Львівщині зріз на понад 3%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook