"Львівгаз" запровадив новий сервіс зворотного виклику оператора

Споживачі підприємства мають можливість отримувати усі консультації дистанційно

Для споживачів природнього газу Львівщини стала доступною нова послуга зворотного виклику оператора контакт-центру - "Callback". Скористатись новим сервісом можуть усі клієнти ПАТ "Львівгаз", які використовують веб-сервіс "Особистий кабінет" на сайті 104.ua. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Щоб отримати зворотній дзвінок від оператора контакт-центру, тепер споживач має можливість створити відповідну заявку. Така послуга є зручною у випадках, коли лінія зайнята або ж перевантажена і клієнт компанії не може додзвонитися, або ж просто бажає зробити дзвінок за кошт контакт-центру ПАТ "Львівгаз".

"Ми продовжуємо працювати над впровадженням нових сервісів, задля зручності наших клієнтів. Відповідно намагаємось покращити наші послуги, а також зекономити час споживачів. З такою метою і був створений сервіс "Callback". Хочу зазначити, що вхідні дзвінки у всіх мобільних операторів для цієї послуги безкоштовні, а це означає, що клієнт не сплачуватиме жодних коштів при зворотному зв'язку", - розповіла начальник управління клієнтського сервісу ПАТ "Львівгаз" Орислава Щурко.

Замовити зворотній дзвінок надзвичайно просто: для цього необхідно увійти у власний акаунт "Особистого кабінету" на сайті 104.ua та натиснути кнопку "Зателефонуйте мені", котра розташована в нижній частині сайту. Оператор контакт-центру автоматично отримає заявку та зателефонує за номером телефону, котрий вкаже клієнт.

Завдяки використанню сучасних технологій споживачі ПАТ "Львівгаз" мають можливість отримувати усі консультації дистанційно. Зокрема, з допомогою "Особистого кабінету" на сайті 104.ua, можна скерувати відповідне звернення чи запитання.

Окрім того, отримати консультацію можна за багатоканальними номерами контакт-центру: (032)290 7 104, (032) 242 3 104 та (067) 33 32 104, (067) 21 77 104 з 8:00 до 20:00 години.

Раніше ми повідомляли про те, що у "Львівгазі" роз'яснили вартість нових тарифів для населення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів