ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львів затвердив зміни у бюджет

На засіданні виконкому затвердили зміни до бюджету розвитку 2017 року

Depo.
7 грудня 2017 10:13
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення "Про схвалення змін до переліку об'єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова". Міський голова під час прийняття рішення зазначив, що цьогоріч ще потрібно виділити 5 млн гривень для дофінансування будівництва садочка у м. Винники. Це питання, за дорученням міського голови, будуть пропрацьовувати додатково.

"Ми цим рішенням плануємо збільшити кошти по гуманітарному блоку та по ЛКП "Львівелектротранс". Вчора ми ці зміни погодили на інженерній комісії, сьогодні погоджуватимемо на бюджетній", - зазначила під час доповіді директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

"Ми закінчуємо будівництво садочку у Винниках, і нам потрібно у цьому році приблизно 5 млн гривень ще виділити, щоб дофінансувати це будівництво. Я обіцяв влітку і дав підряднику гарантію, що місто всі витрати компенсує", - додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, як львівська влада "виховує" ремонтників доріг.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів