ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львів запровадив картку львів'янина

Першими її отримали 10 бійців АТО
Depo.
30 жовтня 2015 14:07
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, у Львові з 30 жовтня запровадили ID-картку львів'янина. Мер міста Андрій Садовий заявив, що проект реалізовується разом з Ощадбанком. Перші 10 карток одержали учасники антитерористичної операції.

Картка оснащена контактними й безконтактними чипами, а також має унікальну функцію електронно-цифрового підпису. Вона дає простий і швидкий доступ до послуг міста, від транспорту й охорони здоров'я до адміністративних послуг

Це будуть не тільки соціальні банківські картки, які надаватимуть доступ до міських адміністративних послуг, але і як прототип електронного квитка для проїзду в громадському транспорті.

Садовий продемонстрував, як за допомогою картки можна буде розраховуватися в міських трамваях і тролейбусах. Також вона дозволить розраховуватися за проїзд і в інших містах світу, де підтримується така технологія.

Картка оснащена контактними й безконтактними чипами, а також має унікальну функцію електронно-цифрового підпису. Вона працюватиме, як і звичайна банківська картка, передусім її можуть одержати учасники АТО, а також всі охочі львів'яни.

Більше новин про картку львів'янина читайте на Depo.Львів.