UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Львів закупив 27 оприскувачів з турбопушкою для проведення дезінфекції

Вартість одного комплекту 1800 гривень

Львів закупив  27 оприскувачів з турбопу…

Для більш якісної і частішою дезінфекції міста для комунальних управляючих компаній Львова закупили 27 оприскувачів з турбопушкою.  Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. Таке обладнання планують придбати ще, зокрема, і для ШРП. Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, вартість одного комплекту приблизно 1800 грн. Сьогодні за допомогою нового обладнання провели дезінфекцію у Шевченківському і Франківському районах.

"Сьогодні ми закупили для наших комунальних управляючих компаній оприскувачі з турбопушкою. Це обладнання дозволить якісно і частіше проводити дезінфекцію у під’їздах, на сходових клітках. Також будемо цим обладнанням проводити дезінфекцію лавок, зупинок. Плануємо ці оприскувачі також використовувати для дезінфекції тротуарів — тобто усіх об’єктів благоустрою на території міста.

Оприскувачі будуть у наших комунальних управляючих компаніях. Плануємо їх ще закупити для управляючих компаній і для наших ШРП, адже обладнання, яке ми маємо на сьогодні, його не достатньо", — повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

За її словами, зараз закупили 27 оприскувачів з турбопушкою. Вартість одного комплекту 1800 грн.

Новим обладнанням сьогодні вже проводили дезінфікування у будинках Шевченківського району, а також дезінфікували дитячі майданчики у Франківському районі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"