Львів закінчив опалювальний сезон

Від сьогодні у Львові призупиняють опалювальний сезон для населення

Відповідно до розпорядження міського голови Львова, у зв'язку із підвищенням температури зовнішнього повітря, відсьогодні у Львові буде призупинено опалювальний сезон для населення. Натомість, подачу опалення до лікарень, поліклінік, садочків не призупинятимуть. Про це повідомляє Depo.Львів.

"Згідно з нормативними документами, це спільний Наказ Мінпаливенерго і Міністерства ЖКГ. Опалювальний сезон для населення розпочинається тоді, коли протягом трьох діб середньодобова температура становить + 8 грпдусів С. Натомість, коли середньодобова температура вища + 8 градусів С, це є підставою для зупинення опалювального сезону. Відповідно до сьогоднішніх погодних умов та з огляду на прогноз синоптиків на цей тиждень, а саме суттєве підвищення температури до +18 градусів С, було прийнято рішення призупинити подачу опалення до житлових будинків. Натомість, лікарні, поліклініки, садочки продовжуватимуть опалювати. Опалення до цих установ може бути призупинене на підставі листів-звернень від керівників закладів.

Також ми будемо постійно моніторити прогноз погоди і при пониженні температури зовнішнього повітря подачу опалення до житлових будинків буде відновлено", — повідомили в управлінні інженерного господарства ЛМР.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням міського голови Львова, з 10 жовтня у Львові розпочався опалювальний сезон для бюджетних установ на підставі письмових звернень керівників закладів. З 22 жовтня розпочався опалювальний сезон для населення та інших споживачів.

В опалювальному сезоні 2018−2019 року ЛМКП "Львівтеплоенерго" подаватиме опалення до більше 1600 житлових будинків, 198 освітніх закладів (школи, садочки) та 46 медичних закладів (лікарні, поліклініки). ЛКП "Залізничнетеплоенерго" подаватиме опалення до 524 житлових будинків, 42 закладів освіти (школи і садочки) і 6 медичних установ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів