Львів'янка тиждень ховала за шафою труп чоловіка (ВІДЕО)

На неврівноважену сусідку люди скаржилися на гарячу лінію міста та до поліції

У Львові 73-річна жінка заховала за шафу труп власного чоловіка. Мешканці переконані, що пенсіонерка психічно хвора і становить для них загрозу. Про це пише Depo.Львів з посиланням на ТСН.

Нестерпний сморід змусив сусідів 73-річної Світлани зайти до неї додому. Там, крім безладу, вони знайшли труп її чоловіка, котрий був за шафою, накритий курткою. Люди припускають, що тіло пролежало щонайменше тиждень – стільки часу вони не бачили Бориса.

На Світлану сусіди нарікають роками – кажуть, що вона весь час їм капостить. Коли ще був живий чоловік, він її лікував, а зараз зовсім біда. У жінки начебто є син, але його десять років не бачили. Люди не знаходять управи на сусідку і бояться за своє життя.

На неврівноважену сусідку люди скаржилися на гарячу лінію міста та до поліції. Правоохоронці цьогоріч вже тричі приїздили на виклики, але нічого вдіяти не можуть - жінка дверей не відчиняє, а зайти силоміць вони не мають права.

"Копію матеріалів ми скерували на психо-неврологічний диспансер, щоб вийшов якийсь чи психіатр, оглянув та надав нам відповідь з даного факту, але по теперішній час ми відповіді не отримали", - розповів дільничний Шевченківського відділу поліції Роман Вархоляк.

Нагадаємо, у Львові виявили труп (ФОТО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів