Львів'янка стала третьою у рейтингу Кубка світу зі спортивного орієнтування

Надія Волинська тренується у шведському клубі "Оріон"

На фінальному етапі Кубка світу зі спортивного орієнтування, що упродовж 2-4 жовтня 2015 року триває у Швейцарії, успішно у складі збірної команди України виступила вихованка львівської школи спортивного орієнтування Надія Волинська. Після складного етапу в гірській місцевості на довгій дистанції, Надія Волинська на середній дистанції фінішувати із другим результатом, незначно поступившись спортсменці з Великої Британії й випередився господарку змагань спортсменку зі Швейцарії. Про це Depo.Львів повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

У загальному заліку львів'янка до старту в Швейцарії посідала п'яте місце, оскільки перед цим пропускала кілька етапів, в т.ч. й старти в Австралії. Відтак саме успішний виступ на заключному етапі Кубка світу й срібна медаль цього етапу дозволили Надії Волинській посісти високе третє місце у загальному заліку Кубка світу 2015 року зі спортивного орієнтування.

Львів'янка стала третьою у рейтингу Кубка світу зі спортивного орієнтування - фото 1

Львівська ОДА вітає Надію Волинську з видатним досягненням в історії українського спортивного орієнтування та її першого тренера - заслуженого тренера України, тренера Львівської ДЮСШ №9 Галину Сахненко.

Упродовж останніх років Надія Волинська тренується в шведському клубі "Оріон".

Нагадаємо, що 2013 року львів'янка Волинська на Всесвітніх Іграх з неолімпійських видів спорту (Колумбія) виборола бронзову медаль у змаганнях зі спортивного орієнтування на середній дистанції, будучи єдиною представницею України в цьому виді спорту серед жінок та єдиною представницею Львівщини на цих представницьких міжнародних змаганнях.

Більше новин про спортивні перемоги читайте на Depo.Львів.