ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львів'янина засудили на 2 роки умовно за ухилення від мобілізації

Вирок виніс Сихівський районний суд
Depo.
6 серпня 2015 11:11
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на прокуратуру Львівської області, Сихівський районним суд Львова виніс вирок стосовно 27-річного львів'янина, який ухилявся від призову за мобілізацією.


тримавши повістку та будучи згідно з висновком військово-лікарської комісії придатним до проходження військової служби, без поважних причин у визначений час не прибув до Галицько - Франківського об'єднаного районного військового комісаріату. Таким чином він скоїв кримінальне правопорушення, передбачене ст. 336 Кримінального Кодексу України.

Судом затверджено угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченим, та призначено покарання 2 роки позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік 6 місяців.

На даний час на території Львівської області триває досудове розслідування у 143 кримінальних провадженнях за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст.336 (ухилення від призову за мобілізацією) та 27- за ч.1 ст.114-1 КК України (перешкоджання законній діяльності Збройних сил України в особливий період).

Із зазначеної кількості кримінальних проваджень, у 21 випадках обвинувальні акти вже скеровано до суду (ст.336 КК), по 10 з яких уже винесено обвинувальні вироки (у тому числі 1 - з реальною мірою покарання).

Більше новин про проходження мобілізації читайте на Depo.Львів.

Мітки: #