ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львів'янин знайшов в траві артснаряд

Зараз ведуться роботи по знешкодженню небезпечної знахідки
Depo.
30 липня 2015 11:03
ФОТО: depo.ua
Львів
Львів'янин знайшов в траві артснаряд

Про це повідомляє Depo.Львів з посиланням на Львівську міську раду. Сьогодні, 30 липня, о 07:40 год. у Львові на вул. Городоцька, 286б мешканець в траві виявив 122 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.

Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

Львівська міська рада нагадує, що при виявлені підозрілого предмету необхідно зберігати спокій, негайно припинити всі роботи в районі виявлення вибухонебезпечних предметів і попередити про підозрілий предмет осіб, які знаходяться поруч.

Також треба позначити місце перебування предмета, а при можливості огородити його (для огорожі можна використовувати різні підручні матеріали: дошки, жердини, гілки, мотузки, шматки матерії тощо) і негайно повідомити про знахідку чергові служби МНС та МВС за номерами 101,102 (повідомлення робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місця знаходження знайденого предмету).

Заборонено торкатись підозрілого предмету, у жодному разі його не можна переміщувати чи змінювати його положення. Слід очікувати на безпечній відстані від місця знаходження представників органів місцевої влади, ДСНС, МВС, при цьому здійснюючи заходи щодо недопущення до небезпечної зони сторонніх людей.
Більше новин про надзвичайні ситуації у Львові читайте на Depo.Львів.