ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львів'янам тимчасово відключать газ

Перелік адрес, де встановлюватимуть лічильники
Depo.
26 серпня 2015 14:57
ФОТО: depo.ua

ПАТ "Львівгаз" тимчасово призупинить постачання газу до п'яти будинків у місті Львові. Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі ПАТ "Львівгаз".

Такий крок зумовлений виконанням робіт із вставнолення лічильників за безкоштовною програмою, які технічно можна обладнати лише у випадку зупинки постачання газу.

Зокрема, для виконання робіт із встановлення безкоштовних лічильників, постачання газу буде призупинено 26 серпня на вул. Горбачевського, буд. 15. 27 серпня вул. Шевченка, буд 136, 28 серпня вул. Антоновича, буд. 121. Раніше, 25 серпня подачу блакитного палива вже було призупинено на вул. Шевченка, буд.108 та вул. Шевченка, буд. 140.

Відновлення газопостачання відбудеться після встановлення лічильників усім споживачам. Тому для оперативного виконання роботи фахівці підприємства просять мешканців надавати доступ до своїх помешкань.

"Споживачам, які відмовляться від встановлення лічильника, або не допустять до своїх помешкань, повторно проводитися роботи не будуть. Згодом, відповідно до закону про облік газу, мешканцям, які не погодилися на безкоштовне встановлення лічильника та не встановили його самостійно, буде припинене постачання газу", - розповів заступник голови правління з комерційної діяльності та обслуговування клієнтів ПАТ "Львівгаз" Станіслав Улан.

До проведення роз'яснювальної роботи серед споживачів залучені представники районних адміністрацій. Спільно з фахівцями підприємства вони також будуть фіксувати факти усних відмов споживачів від встановлення безкоштовних лічильників та не допуск до помешкання для проведення відповідних робіт.

Нагадаємо, у 2015 році лічильники газу за безкоштовною програмою встановлюються споживачам, які використовують газ для підігріву води та приготування їжі.

Більше новин про діяльність "Львівгазу" читайте на Depo.Львів