ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львів'янам радитимуть обрати лікаря

З цього  тижня будуть консультативні пункти, в яких інформуватимуть щодо вибору лікаря

Depo.
16 травня 2018 13:46
ФОТО: depo.ua

Управління охорони здоров'я Львівської міської ради закликає усіх містян не зволікати з вибором лікаря первинної допомоги. Про це повідомляє Depo.Львів.

Бо чим швидше почати пошуки "свого" лікаря — тим більше вибору і впевненості, що саме цей лікар вам підходить. А якщо уже знайшли чи маєте лікаря, якому довіряєте — не зволікайте і підпишіть з ним декларацію. На цьому наголосив начальник міського управління охорони здоров'я Володимир Зуб.

"Всі заклади охорони здоров'я, в яких можна підписати декларацію з лікарем, є позначені наліпками "Тут можна обрати свого лікаря", і в кожному закладі розміщена інформація про сімейних лікарів — досвід роботи, освіта тощо. З наступного тижня ми робимо консультативні пункти біля реєстратури закладів, де спеціально підготовлений медичний працівник буде консультувати, інформувати мешканців, які приходять в поліклініку, як підписати декларацію, що для цього потрібно. Також вся інформація про сімейних лікарів розміщена на сайтах наших установ, поширюється у соціальних мережах. Тому закликаємо не зволікати з вибором свого лікаря", — сказав Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров'я Львівської міської ради.

Нагадаємо, з початку кампанії "Лікар для кожної сім'ї" декларацію з обраним лікарем у Львові уже підписали 105 тисяч містян (це близько 14% від приписного населення Львова), і кожного дня ця цифра зростає.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube