ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львів'ян запрошують до обговорення надісланих проектів "Місця щасливих людей"

Засідання конкурсного журі відбудеться 15-16 жовтня
Depo.
30 вересня 2015 08:58
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Львів у міському департаменті розвитку, організатори конкурсу на проект облаштування "Місця щасливих людей" обробили надіслані проекти та викладають їх в мережу для громадського обговорення. Незабаром стартує й голосування.

"Частину авторів вказано, частину - ні. Умовами конкурсу не було зазначено вимог анонімності, тому ми публікуємо так, як надіслали автори", - додають в департаменті.

Засідання конкурсного журі відбудеться 15-16 жовтня.

Ознайомитися з конкурсними роботами можна у Фейсбуці

Нагадаємо, передбачається, що "Місце щасливих людей" повинне з'явитись у Львові на пл. Олекси Гасина. Перед учасниками конкурсу поставлено завдання - створити проект цілісного сучасного інтерактивного громадського простору, що містив би арт-об'єкт (арт-об'єкти), присвячений (присвячені) творчості Андрія Кузьменка.

Простір можна розглядати як "мистецьку платформу", на якій талановиті й активні люди зможуть презентувати свої творчі доробки в галузі музики, просвітництва та образотворчого мистецтва.

Конкурс фінансується Благодійним фондом імені Кузьми Скрябіна. Фінансування реалізації проекту буде здійснюватись як з бюджету міста (благоустрій громадського простору), так і за кошти Благодійного фонду імені Кузьми Скрябіна.

Більше новин про облаштування "Місця..." читайте на Depo.Львів.