ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львів'ян закликають сьогодні не користуватися автомобілем

У місті проведуть спеціальний велопробіг
Depo.
22 вересня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 22 вересня - всесвітній "День без автомобіля". Ця акція відбувається під егідою Європейської Комісії, починаючи з 2000 року. Також цей день є кульмінацією Європейського тижня мобільності, який зараз проходить і у Львові. Про це Depo.Львів повідомили організатори.

В цей день усіх людей закликають утриматись від використання приватного автомобіля, таким чином нагадуючи, яку шкоду місту несе приватний автомобільний транспорт: це використання вичерпних природних ресурсів, забруднення повітря, виділення вуглекислого газу, використання значного простору для пересування і паркування, великі затрати на побудову і утримування інфраструктури, дороговизна утримування самого авто і шумове забруднення тощо.

Також автомобіль, що рухається на великій швидкості, є потенційною небезпекою для інших учасників дорожнього руху. Натомість людям пропонують замислитись над кращими альтернативами.

Замість поїздки на автомобілі, кажуть організатори, можна пройтись пішки, проїхатись велосипедом, або використати громадський транспорт.

У Львові також закликають в цей день не виїжджати на автомобілі та спробувати альтернативний спосіб пересування. І як краща альтернатива пропонується використовувати велосипед.

З метою демонстрації велосипеда як зручного і доступного транспорту для міста 22 вересня о 19:00 год. організовується велопробіг "День без Авто", протяжністю 18 км.

Більше новин про Європейський тиждень мобільності читайте на Depo.Львів.