Львів'ян закликають не палити траву

Мерія вкотре застерігає львів'ян не випалювати суху рослинність

Незважаючи на всі заборони, прохання і застереження, мешканці і далі продовжують випалювати суху рослинність. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. У Львові з початку року вже облікували 34 пожежі в екосистемах. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР застерігає, що такі пожежі завдають непоправної шкоди довкіллю, шкодять тваринному і рослинному світу, а дим — небезпечний для здоров'я людини!

"З початку року у Львові маємо 34 пожежі в екосистемах, з них 28 пожеж — сухої рослинності, 6 — на торфовищах. Ці пожежі виникають не з якихось технічних чи природних причин, катаклізмів, а з людської недбалості. Люди розпалюють вогнища в недозволених місцях, на торфополях, підпалюють городину або залишають недопалки чи сірники на сухій трав'янистій підстилці. І це спричиняє складні пожежі, які, іноді, доводиться ліквідовувати тижнями.

Тому ми ще раз застерігаємо мешканців суворо дотримуватися правил пожежної безпеки і не спалювати сухостою, бо це загрожує виникненням масштабних пожеж і завдає значних економічних та екологічних збитків. Також звертаємося з проханням, щоб при виявленні загорання, навіть дуже незначного, обов'язково телефонували за номером "101″ і повідомляти, щоб відповідні служби могли оперативно реагувати", — наголошують в управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

Нагадаємо, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, особи, винні у підпалі, несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 170 гривень до 1190 гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів