UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Львів'ян просять допомогти прогодувати врятованих тварин

Також у притулку є велика потреба у підстилках

Львів'ян просять допомогти прогодув…

Львівські екологи звернулися до львів'ян з проханням допомогти прогодувати підопічних, які нині мешкають у домівці врятованих тварин. Перелік продуктів, що необхідні, оприлюднив зоолог Орест Залипський, пише Depo.Львів.

"Оскільки в нашій домівці живе 70 тварин, ми постійно потребуємо вашої підтримки", – написав він.

За словами Залипського, на зиму домівка врятованих тварин потребує: 100 штук гарбузів, 100 кг моркви, 50 кг яблук, 10 кг селери (для кроликів, козлика Борі, кіз Ярки і Дарки, коня Орика та свинки Пепи); 120 кг вівса, 50 кг пшениці, 50 кг кукурудзи (для коня, кроликів, гусей, качок); 10 кг гречки, 10 кг рису, і по 10 кг пшеничної, вівсяної, кукурудзяної крупи (для птиці); 30 пачок корму шиншилам, 40 пачок гризунам (хом'якам, морським свинкам та щурам), 10 пачок фреткам, 50 кг котам.

Окрім того, за словами еколога, собаки з'їдають за день 6 кг корму. Також на зиму потрібно 30 кг курячих шийок, 20 кг сердець, 20 кг крил для лисиці Фокса. А для борсука Тимофія і сови Соні - 50 кг морожених салахи та мойви.

Нагадаємо, у Львові виявили сторожових котів (ФОТО).

У Домівці врятованих тварин наголошують, що тваринам не можна давати капусту, кістки, вареники, пельмені, макарони, молочні продукти, перловку.

Також у притулку є велика потреба у підстилках: потрібно 150 мішків тирси для свині і коня, 500 тюків соломи для всіх тварин, а також ковдри, покривала, довгі зимові куртки. Продукти можна віддати волонтерам, які працюють на території.

"Кролики їдять добре і збалансовано, якщо ви приходите і вони підходять до вас, це означає, що вони хочуть уваги, якщо ви їх пригостите морквою чи сіном – вони залюбки його з'їдять, адже вони постійно щось жують, але це не означає, що вони голодні. Наші собаки та коти їдять корми. Деякі полюбляють супчики чи кашу, але їдять в обмежених кількостях. Будь ласка, запитуйте, чи можна пригощати тварин вашими гостинцями, навіть якщо вони з великим захопленням з'їли печивко чи хлібчик, яким ви пригостили, це не означає, що вони голодні та що їм можна давати такі ласощі", – розповів Орест Залипський.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook