ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львів'ян і рівнян попередили про сильний снігопад

17-19 березня у Львівській,Волинській і Рівненській областях різко зіпсується погода

Depo.
14 березня 2018 14:25
ФОТО: depo.ua

Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) попереджає про погіршення погодних умов 17-19 березня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства, передає Depo.Львів.

Зокрема 17 березня у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській областях очікується сильний сніг, заметілі, приріст снігового покриву до 15-20 см.

У Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській областях - сильний дощ і мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, приріст снігового покриву до 5-10 см.

По території України - пориви вітру до 15-22 м/с, у північних областях на дорогах ожеледиця.

18 березня у Львівській, Тернопільській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській і Одеській областях - сильні снігопади, заметілі, приріст снігового покриву до 20-25 см.

У Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Харківській областях - сильний дощ із переходом у сильний сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, приріст снігового покриву 5-10 см.

У Запорізькій, Донецькій, Луганській областях сильний дощ.

На території всієї країни очікуються пориви вітру 15-22 м/с, на дорогах всіх областей, крім південно-східних, - ожеледиця.

19 березня в Полтавській, Харківській, Дніпропетровській, уночі, і в Кіровоградській, Одеській, Миколаївській і Херсонській областях - сильний сніг, заметілі, приріст снігового покриву 15-20 см.

У Запорізькій, Донецькій, Луганській областях - сильні опади у вигляді дощу й мокрого снігу, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, приріст снігового покриву 10-15 см.

У південно-східній частині країни - пориви вітру 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця.

Також очікується зниження нічної температури до 10-16 градусів, а в південних областях до 4-10 градусів морозу.

Погіршення погодних умов може спричинити порушення руху транспорту й ускладнити роботу енергетичної, будівельної галузей і комунального господарства.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube