ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львів’ян будуть знайомити з Польщею

У місті стартує українсько-польський "Фестиваль партнерства"
Depo.
3 вересня 2015 11:01
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, з посиланням на Львівську міську раду, з 3 до 6 вересня у Львові проходитиме IV українсько-польський "Фестиваль партнерства".

Цьогорічний фестиваль відбуватиметься у Львові разом з Конгресом культури Східного Партнерства. Спеціальним гостем фестивальної сцени буде польський гурт T-LOVE.

Спільна сцена "Фестивалю партнерств" та Конгресу Культури Східного Партнерства цього року стоятиме в дворику львівської ратуші. З 3 до 6 вересня будуть на ній виступати гурти з Польщі, України, Німеччини, Грузії та Білорусії.

Крім гурту T-LOVE, який представлятиме польську столицю, на сцені побачимо відомі й популярні гурти з інших польських міст та регіонів, зокрема: ZYGI JAZZ BAND (Підкарпатське воєводство), Dominka Rusinowska Quartet (Перемишль), KROKE (Краків), Kapela Hanki Wójciak i Kolačkovci (Малопольське воєводство), PAWKIN (Люблінське воєодство) oaz Lubelska Federacja Bardów (Люблін).

На сцені виступлять також артисти Мазовецького музичного театру ім. Я. Кепури Аліція Венґожевська та Богдан Керейша з гарним концертом «Кольори любові». На спільній сцені обох проектів виступлять також «барди незалежної Білорусі» Віктар Шалкєвіч та Сяргей Хілавєц.

Поза сценою відбудеться відкриття цікавої виставки живопису, яка презентується у Львові Вармінсько-Мазурським воєводством, а місто Люблін покаже театральну виставу - монодраму. Вхід на концерти та всі інші заходи вільний.

Традиційно на пл. Ринок у Львові відбудеться "Ярмарок партнерства". Будуть встановлені промоційні стенди польських міст та воєводств партнерів Львова та Львівщини, де мешканці а також гості міста зможуть ближче ознайомитися з Польщею.

У рамках фестивалю та конгресу Львів відвідають делегації польських міст та воєводств, щоб обговорити з господарями міста Львова та Львівщини найважливіші питання двосторонньої співпраці.

Більше новин культури читайте на Depo.Львів.