UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Львів вніс зміни у бюджет

Виконавчий комітет підтримав зміни до міського бюджету Львова на 2020 рік

Львів вніс зміни у бюджет…

На засіданні виконавчого комітету ЛМР було прийнято рішення "Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2020 рік". Про це пише Depo.Львів.

Відповідно до проекту рішення "Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2020 рік", збільшується обсяг міського бюджету м. Львова на 2020 рік за рахунок субвенції з державного бюджету на суму 28617,8 тис. грн., у тому числі за рахунок субвенції для приватних закладів загальної середньої освіти на суму 17628,3 тис. грн. та субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на суму 10989,5 тис. грн.

Пропонується схвалити збільшення видатків міського бюджету м. Львова на суму 100,3 тис. грн. за рахунок спрямування залишків коштів субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій із загального фонду — в сумі 64,6 тис. грн, та медичної субвенції — в сумі 35,6 тис. грн.

Крім того, пропонується здійснити перерозподіл видатків на Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки установ комунальної власності гуманітарного профілю на 2019−2023 роки в сумі 3155,0 тис. грн, у тому числі збільшити видатки бюджету розвитку на влаштування пожежної сигналізації в закладах освіти за рахунок зменшення видатків загального фонду.

"Також крім цих змін, відповідно до розпорядження Львівської ОДА передбачається субвенція на оплату праці педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів за лютий у сумі 272,9 тис грн", — доповіла Лілія Римар, заступниця директора департаменту фінансової політики ЛМР.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"