UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Львів вимагатиме від забудовника озеленення кварталу на Чорновола за непогоджену зрізку ялинок

Мова про квартал забудови мікрорайону, обмеженого проспектом Чорновола, вулицями Хімічна, Замарстинівська і Реміснича

Львів  вимагатиме від забудовника озелен…

Як зазначив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач, компанія "Авалон" зрізала 6 ялинок у мікрорайоні, обмеженому проспектом Чорновола та вулицями Хімічна, Замарстинівська і Реміснича, без погодження мерії. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. Відтак, місто вимагатиме від забудовника озеленення мікрорайону та облаштування скверу.

 "Мова про квартал забудови мікрорайону, обмеженого проспектом Чорновола, вулицями Хімічна, Замарстинівська і Реміснича. Забудовник — компанія "Авалон". Під час будівельних робіт під зрізку потрапляли 6 ялинок — очевидно, мешканці логічно поставили питання про озеленення їхнього мікрорайону.

Саме тому ми зібрали робочу групу. До неї увійшли представники ініціативної групи мешканців, юристи компанії-забудовника та, звичайно, працівники департаменту містобудування — земельного управління та управління архітектури. Власне на цій робочій групі досягнули домовленості - розробляємо альтернативний план озеленення. І що важливо — "До знайдення компромісу із мешканцями мікрорайону забудовник не планує вчиняти жодних дій щодо дерев". Це записано у протоколі зустрічі. І "Авалон" на це погодився.

Дійсно, забудовник на днях підписав меморандум із двома ОСББ, в якому фактично дається згода на зрізку цих ялин. Але міська рада все одно наполягала, щоб не рухати дерев. Тому що текст меморандуму не був проговорений на робочій групі, і нам було невідомо, чи це позиція лише адміністрації ОСББ, чи широкого загалу громади цих будинків. Але компанія "Авалон" вирішила по-іншому.

Тому вважаємо дії компанії "Авалон" щонайменше неправильними і недоброчесними. Оскільки згоди на зрізку дерев міська рада не давала, будемо ставити питання про відповідальність згідно із законом. Також тепер вимагатимемо ще більшої компенсації від забудовника. Звісно, у плані озеленення. Мова не лише про висадження нових дерев, а й про можливість створення зелених стін на будинках і облаштування скверу в мікрорайоні на тій ділянці, яку визначить міська рада", — зазначив Любомир Зубач на власній сторінці у Facebook.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"