UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Львів виділив 7 млн гривень на боротьбу з коронавірусом

З бюджету Львова виділять 7 млн грн на заходи реагування щодо поширення захворювань спричинених коронавірусом

Львів виділив 7 млн гривень на боротьбу…

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив зміни до міського бюджету Львова на 2020 рік.  Про це пише Depo.Львів. Змінами передбачено виділити з резервного фонду міста 7 млн грн на проведення протиепідеміологічних заходів реагування щодо поширення випадків гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом.

 "Серед змін до бюджету, які пропонуємо, це: нам прийшла субвенція у розмірі 103,5 тис грн за пролікованих хворих з бюджету м. Стрий, тому необхідно відобразити її у нашому бюджеті.

Також пропонує погодити пропозиції, які будуть винесені на розгляд депутатської комісії, а потім на сесію.

Перше — у зв’язку з тим, що вийшла Постанова Кабінету Міністрів про відшкодування втрат від відміни акцизу на пальне, у наш бюджет будуть здійснюватися відшкодування по встановленому коефіцієнту — 13,4%. Це буде приблизно 140−145 млн грн. Тому пропоную відкоригувати доходи нашого бюджету на 145 мл грн, і передати їх у бюджет розвитку.

Друге — виділити нашому управлінню охорони здоров’я 7 млн грн для надання субвенції обласному бюджету на проведення протиепідеміологічних заходів реагування щодо поширення випадків гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом, за рахунок зменшення резервного фонду міського бюджету на 2020 рік", — доповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР.

"Нам треба допомогти, бо вони централізовано закупляють обладнання, яке буде використовуватися і для міста", — додав мер Львова Андрій Садовий.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"